Burcu Güneş Fan Kulübü
Burcu Güneş Resmi Facebook Sayfası Burcu Güneş Resmi Twitter Sayfası Burcu Güneş Youtube Sayfası Burcu Güneş Resmi İtunes Sayfası Burcu Güneş Wikipedia Sayfası Burcu Güneş Flickr Sayfası Burcu Güneş Fan Kulübü Rss
Gül Kokusu Albümü Oflaya Oflaya Albümü Tamamdır Albümü Sihirbaz Albümü On the club Albümü Ben Ateş Ben Su Albümü Ay Şahit Albümü Tılsım Albümü Aşk Yarası Albümü
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Geçtiğimiz sene “Oflaya Oflaya ve Çıkmaz Sokaklar” gibi internet ve dijital platformlar üzerinden milyonlarca kez tıklanan şarkılara sesiyle hayat veren Burcu Güneş, 2012 yazında “Aşk Gribi” ve “Bir Sevgi İstiyorum” şarkılarıyla albüm öncesinde sevenlerine sürprizler yapmaya devam etmişti.

2 yıllık çalışma sürecinden sonra Burcu Güneş albüm çalışmalarını tamamladı. Yeni albümüyle aynı ismi taşıyan, sözü Deniz Erten’e, müziği ise Deniz Erten ve Reşit Gözdamla’ya ait olan “Gül Kokusu” isimli şarkısını, geçtiğimiz günlerde Murad Küçük yönetmenliğinde kliplendirdi. Burcu Güneş, önümüzdeki günlerde müzik marketlerdeki yerini almaya hazırlanan albümü için; “Her yer gül kokacak!” dedi.

Albümde; Sezen Aksu, Deniz Erten, Eflatun, İsra Gülümser, Murat Güneş gibi birçok değerli müzisyenin şarkıları yer alıyor.4 Yorum Yapılmış.

 1. ezgi diyor ki:

  iste beklediğim albüm sonunda çıkıyor:)

 2. deniz diyor ki:

  slm burcu abla seni seviyoruz antalyaya bekliyoruz seni tekrar adım deniz şarkıların çok güzel seni begeniyorum

 3. kübra diyor ki:

  Burcu güneşin şarkının başında ki giydiği trencin markası nedir ? arıyorum yok hıc bı yerde ne olur yardımcı olun.

 4. Hayranın diyor ki:

  Seni çok seviyorum!!!15 yaşındaki hayranınım!!!Benim de sesim güzel.Şarkıcı olmak istiyorum ben de senin gibi.